شرایط دریافت ویزا درون شرکتی آلمان

انتقال درون شرکتی آلمان به عنوان یکی از روش های دریافت اقامت کشور آلمان محسوب می شود. اگر قصد دریافت ویزا از طریق انتقال درون شرکتی آلمان را دارید، برای بررسی بیشتر با ما همراه باشید.

انتقال درون شرکتی آلمان

ویزای انتقال درون شرکتی برای افرادی مناسب بوده که قصد فعالیت در شغل های مرتبط در آلمان را دارند که می ‌توانند برای دریافت کارت آی سی تی اقدام نمایند. این کارت در کشور های اتحادیه اروپا و امریکا اعطا می ‌شود و می ‌توانید در کشور آلمان ساکن بوده و به فعالیت بپردازید. در نظر داشته باشید این روش محدود به زمان خاصی بوده و باید پس از آن برای دریافت ویزا های دیگر اقدام نمایید.

کارت ICT

کارت ict به عنوان انتقال درون شرکتی یاد می شود. اگر صورت شما متولد ایران بوده اما در کشورهای دیگر اروپایی فعالیت می کنید، می توانید از طریق کارت آی سی تی انتقال درون شرکتی آلمان انجام داده و با توجه به قوانین و مقررات در کشور آلمان فعالیت نمایید. برای این کار نیاز به بررسی شرایط و قوانین و مقررات آن است که در ادامه بررسی می کنیم.

دریافت ویزا درون شرکتی

پروسه انتقال درون شرکتی آلمان بیش از ۹۰ روز زمان برای بوده و برای دریافت آن باید ۶ ماه به صورت مستمر با شرکت مرتبط فعالیت داشته باشید. می‌ توانید از طریق قرارداد های کاری با توجه به مدت زمان محدود درخواستی انتقال درون شرکتی نمایید و میزبان شما در کشور آلمان با توجه به رزومه و فعالیت های شما صلاحیت فعالیت افراد را در نظر می‌ گیرد.

جهت اخذ کارت آی سی تی مهاجرت کاری، مهاجرت های تحصیلی، دریافت وقت سفارت، اطلاع از انواع روش های مهاجرت و غیره می توانید به سایت وکیل لند مراجعه کرده و با کارشناسان متخصص مجموعه مشاوره نمایید.

ویزای mobile ICT card

اگر در سابق کارت آی سی تی یکی از کشورهای اروپایی را دریافت کرده باشید، می توانید برای اقامت طولانی تر بیش از سه ماه در آلمان اقدام نمایید. این اقامت با عنوان موبایل آی سی تی کارت در نظر گرفته می شود. باید نهاد میزبان شما، کاراموزی، تخصص و مدیریت شما را تایید کرده و برای انجام آن بیش از ۹۰ روز نیاز خواهید داشت و همچنین وجود قرارداد کاری معتبر برای انتقال درون شرکتی اهمیت بالایی دارد.

برای انتقال درون شرکتی آلمان حداقل ۲۰ روز قبل از ورود به کشور آلمان درخواست نمایید یک دوره ۹۰ روزه الی ۱۸۰ روزه برای فعالیت اختصاص یابد. در نظر داشته باشید برای این کار ویزا های کاری و اقامتی در کشورهای اتحادیه اروپا الزامی است. در ادامه بحث انتقال درون شرکت در کشور آلمان، به فرایند درخواست کارت ای سی تی کشور المان می پردازیم.

فرایند درخواست کارت ای سی تی

برای دریافت کارت آی سی تی می توانید در داخل و خارج منطقه اقتصادی اروپا اقدام نمایید. درخواست خود را به همراه مدارک معتبر به سفارت و کنسولگری کشور آلمان در کشور مقصد خود ارسال نمایید. در زمان انتقال درون شرکتی آلمان می توانید به کشور مقصد خود نقل مکان کرده و در زمان دریافت کارت آبی آی سی تی اروپا، باید آدرس خود را در اداره‌ی مهاجرت ثبت نمایید. در نظر داشته باشید ممکن است زمان پردازش اطلاعات و جواب درخواست شما بیش از ۹۰ روز طول بکشد.

اعتبار کارت ICT

اعتبار کارت آی سی تی برای مشاغل مختلف متفاوت خواهد بود به عنوان مثال می توانیم به کارت آی سی تی مدیران، متخصصان، کارآموزان و غیره اشاره نماییم. برای مدیران حداکثر سه سال کارت آی سی تی اعطا می شود اما برای کارمندان و کارآموزی یک سال اعتبار خواهد داشت. در نظر داشته باشید دوره های آی سی تی در کشور های مختلف اعتبار هایی کمتری دارد به عنوان مثال می توانیم به کشور ایتالیا اشاره نماییم که به مدت سه ماه ارائه می شود.

سخن آخر

امروز قصد داشتیم به مباحث مرتبط با انتقال دروون شرکتی آلمان بپردازیم. در این مقاله نگاه کوتاهی به شرایط دریافت این ویزا و کارت آی سیتی داشتیم. همچنین ویزای موبایل آی سی تی را بررسی کرده و از اعتبار این کارت صحبت کردیم. امیدواریم مطالب منتشرشده مورد توجه شما قرار بگیرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به آلمان ، دریافت ویزای کاری آلمان و ویزای تحصیلی آلمان با ما همراه باشید.