چک لیست مورد نیاز برای جاب‌آفر کانادا

جاب آفر مهاجرت به کانادا یکی از  مطمئن ترین راه ها برای کار ، اقامت و مهاجرت به کانادا  است. کارفرمایان کانادایی مایلند جاب آفر کانادا از دبی، امارات متحده عربی را به نامزدهای واجد شرایط گسترش دهند، زیرا آنها تجربه کاری و قرار گرفتن در معرض خوبی برای خدمات رسانی به مشتریان جهانی در زمینه‌های مختلف مانند مهمان‌نوازی، مسافرت و گردشگری، حمل و نقل و تجارت بار در میان سایر موارد دارند.

ویزای جاب آفر کانادا

یکی از ساده ترین و در دسترس ترین راه های مهاجرت به کانادا روش جاب آفر است که با ارائه یک شرایط کاری عمومی شانس شما را برای اخذ اقامت کاری در این کشور افزایش می دهد. دریافت ویزای جاب آفر معتبر به شما کمک می کند تا امتیازات بالاتری کسب کنید و مسیر سریع تری را برای اخذ اقامت کانادا طی کنید. معمولا در جاب آفر کانادا مشاغل زیادی در سطوح مختلف وجود دارد که هر کدام بر اساس تقاضا و نیاز هر ایالت یا فدرال دسته بندی می شوند.

ویزای جاب آفر کانادا ویزایی است که شما با دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی دریافت می کنید. بدین ترتیب می توانید به کانادا مهاجرت کنید. به همین دلیل متقاضیانی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق Job Offer را دارند می توانند با یافتن شغلی متناسب با مهارت ها و استعدادهای خود به کانادا مهاجرت کنند.

متقاضیان سوالات بی شماری در مورد جاب آفر کانادا، نحوه اخذ ویزا، شرایط مهاجرت و مسیرهای شغلی و … دارند که با تکیه بر تیم و کارشناسان مجرب مجموعه مهاجرتی وکیل لند، تمامی شرایط جاب آفر کانادا را بررسی کرده و آماده ارائه می باشیم. هر گونه راهنمایی و توصیه به شما متقاضیان محترم.

جاب آفر (پیشنهاد شغل) در کانادا برای خارجی ها راه را برای متقاضیان واجد شرایط برای تضمین ویزای مجوز کار باز می کند. به عبارت دیگر، با تضمین نامه ویزای جاب آفر کانادا، کاندیداهای واجد شرایط می توانند ویزای کار دریافت کنند (زیرا یک نامه پیشنهاد شغلی معتبر که توسط ارزیابی تاثیر مثبت بر بازار کار (LMIA) پشتیبانی می شود برای مهاجرت یا مجوز کار کانادا اجباری است.

چگونه ویزای جاب آفر کانادا را تضمین کنیم؟

کانادا با چالش های به کارگیری و حفظ نیروی انسانی و نیروی کار کارآمد، به ویژه کارگران ماهر جوان، مواجه است. با توجه به پیری جمعیت و محدودیت های ناشی از بیماری همه گیر، کانادا قوانین مهاجرت را برای جذب کارگران و متخصصان ماهر تنظیم می کند. توجه به این نکته ضروری است که کانادا دارای جمعیت سالخورده است و افراد زیادی در شرف بازنشستگی هستند یا به سن بازنشستگی رسیده اند. این کشور نرخ زاد و ولد پایینی نیز دارد. برای رسیدگی به این وضعیت، دولت LMIA را به کارفرمایان اعطا می کند تا ویزای کاری کانادا را همراه با ویزای جاب آفر در کانادا برای خارجی ها صادر کنند. بنابراین، مجوز کار از رویاهای چندین جوان حرفه ای، مهاجر، کارگران ماهر خارجی، دانشجویان بین المللی و کارآفرینان برای کار و اقامت در کانادا و ایجاد آینده ای روشن حمایت می کند.

طبق گزارش های خبری اخیر، کانادا قصد دارد از حدود ۶۰ درصد از کل مهاجران یا ۱.۲ میلیون مهاجر و کارگران ماهر خارجی تحت اکسپرس انتری فدرال و سایر برنامه های استانی نامزد تحت برنامه های مهاجرتی ۲۰۲۱-۲۰۲۳ خود استقبال کند.

داده ها نشان می دهد که کانادا به کارگران ماهر و نیمه ماهر کارآمد و آموزش دیده نیاز دارد که بخواهند به اقتصاد کشور کمک کنند و آینده روشنی را برای خود و خانواده خود رقم بزنند. از این رو، نامزدهایی که مایل به مهاجرت هستند باید با تضمین جاب آفر مهاجرت به کانادا که توسط LMIA پشتیبانی می شود، از این فرصت استفاده کنند. به طور خلاصه، مجوز کار کانادا دروازه ای امن برای دریافت نامه های جاب آفر کانادا است.

چگونه بفهمم جاب آفر من برای مهاجرت به کانادا واقعی است؟

ممکن است شنیده باشید که برخی از افراد و سازمان‌های کلاه برداری، جاب آفر «جعلی» را به متقاضیان مهاجرت کانادایی ارائه می‌کنند، معمولاً با پرداخت هزینه. شما هرگز نباید برای کار در کانادا به کسی پول بدهید.

یکی از راه های پیشنهادی ما برای جاب آفر کانادا، وکیل لند است که حتی در خارج از کشور هم می تواند شما را راهنمایی کند، در این مجموعه نحوه تشخیص یک کلاهبرداری و راه های درست جاب آفر مهاجرت به کانادا را توضیح می دهد

چک لیست مدارک مورد نیاز برای ایمن کردن جاب آفر در کانادا برای مهاجران

کاندیداها باید مجموعه ای از مدارک زیر را در قالب آماده استفاده برای پردازش درخواست ویزا داشته باشند :

 • فرم درخواست
 • آخرین عکس سایز پاسپورت نامزد (متقاضی اولیه)
 • گذرنامه با حداقل یک صفحه پاک، به غیر از صفحه آخر.
 • یک پیشنهاد شغلی معتبر (استخدام) از طرف کارفرمای کانادایی
 • کپی LMIA مثبت با ذکر ماهیت کار، محل و زمان انجام وظایف کاری، دستمزد، حقوق، مدت زمان تعیین تکلیف کار، تعیین و غیره.
 • مدارک شخصی مانند مدرک سن (گواهی تولد) داوطلب
 • کارت نمره آیلتس (تسلط به زبان)
 • گواهی سابقه کار از کارفرمای قبلی در ده سال گذشته
 • بودجه کافی
 • وضعیت پزشکی سالم
 • پاک کردن سوابق نامزد