اگر شما میخواهید مهاجرت به اسپانیا از طریق رشته ورزشی داشته باشید بعد از گذاراندن  ۵ سال در دوره های مدرسه های فوتبال اسپانیا ، می توانید اقامت دائم کشور اسپانیا را به دست آورید بعد از ده سال پاسپورت کشور اسپانیا به تعلق می گیرد که جزء با اعتبار ترین پاسپورت های جهان است با داشتن آن می توانید به بیش از ۱۰۰ کشور جهان بدون ویزا سفر کنید و در کشور های اروپایی نیز اقامت داشته باشید. اگرشما یا فرزندانتان در ورزش فوتبال مهارت دارید ما به شما توصیه میکنیم که به اسپانیا مهاجرت کرده با عضویت در یکی از باشگاه های اسپانیا شانس خود را برای آینده ای درخشان امتحان کنید. البته این موضوع نیازمند این است که در دوره های آموزش کاملا با تلاش ظاهر شوید در یادگیری اصول و تکنیک های فوتبالی کوشا باشید، در غیر این صورت پس از شرکت در دوره های آکادمی فوتبال فقط می توانید اقامت دائم در کشور اسپانیا را به دست آورید.

اقامت از طریق رشته ورزشی

همانطور که میدانید، مهاجرت به کشور اسپانیا از روش های مختلفی قابل انجام است. یکی از روش های پر طرفدار مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال است، زیرا این کشور از نظر فوتبال جزء کشور های برتر  دنیا به شمار میرود. اگر فوتبال را در این کشور آموزش ببینید می توانید امیدوار باشید، به کمک این آموزش های حرفه ای و همچنین تلاش و استعداد خودتان آینده بسیار روشنی در زمینه فوتبال داشته باشید

ویزای کوتاه مدت ورزشی

این نوع ویزای اسپانیا می تواند اولین گام برای کسانی باشد که قصد مهاجرت به اسپانیا را دارند، همچنین این ویزا می تواند برای افرادی که هنوز برای مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال مطمئن نیستند مناسب باشد. با داشتن این ویزا میتوانید به اسپانیا سفر کنید و تصمیم بگیرید آیا در این کشور اقامت کنید یا خیر. کشور اسپانیا به صورت گسترده و کاملا اقتصادی روی ورزش فوتبال سرمایه گذاری کرده است به همین دلیل به سنین پایه فوتبال اهمیت فراوانی می دهد، زیرا اگر بتوان به فردی از سنین پایه به صورت اصولی فوتبال آموزش داد، قطعا در بزرگسالی تبدیل به یک فرد حرفه ای خواهد شد، کشور اسپانیا دارای مدرسه های فوتبال است از سراسر دنیا نوجوان های علاقه مند به فوتبال را جذب می کند تا آن ها تحت  آموزش حرفه ای قرار  دهد. قابل ذکر است که این مدرسه های فوتبال در صورتی که شرایط فرد متقاضی متناسب با استاندارد های آن ها باشد، برای او دعوت نامه حضور در کشور اسپانیا به منظور تحصیل در مدرسه فوتبال صادر می کنند. پس از این شما می توانید با طی مرحله های قانونی به کشور اسپانیا مهاجرت کنید.

اقامت دائم از طریق ویزای ورزشی

اگر قصد  مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال را دارید ، باید بدانید علاوه بر این که می توانید اقامت موقت و ویزای موقت را به دست آورید، می توانید اقامت دائم اسپانیا را از طریق ورزش به دست آورید اگر تصمیم خود را گرفته اید و مایل هستید، برای همیشه در کشور اسپانیا زندگی کنید، یکی از روش هایش این است که از طریق ورزش فوتبال که یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب های آن در جهان کشور اسپانیا است، اقدام کنید. اگر می خواهید به کشور اسپانیا برای همیشه مهاجرت کنید و آن جا زندگی کنید، باید بدانید که اخذ اقامت دائم برای افراد حرفه ای بسیار آسان است و آن ها می توانند به سادگی ویزای خود را دریافت کنند. کشور اسپانیا برای افراد حرفه ای احترام بسیاری قائل است به سادگی با گذراندن مرحله های قانونی به آنها اقامت دائم داده می شود تا در کشور اسپانیا به فعالیت حرفه ای خود ادامه دهند، اما بیشتر کسانی که می خواهند مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال را داشته باشند، افراد غیر حرفه ای هستند و قصد دارند، در این کشور آموزش ببیند تا تبدیل به یک ورزشکار حرفه ای شوند،

در متن زیر درباره اقامت دائم این افراد نیز توضیح می دهیم.

از طریق ورزش میتونید  اقامت دائم کشور اسپانیا را  به دست آورید. برای این منظور لازم است تا به مدرسه ها و آکادمی فوتبال مربوطه مکاتبه داشته باشید. پس از پذیرش در آکادمی فوتبال  می توانید اقامت موقت را کسب کنید تا در کشور اسپانیا به آموزش فوتبال به صورت حرفه ای و زیر نظر افراد متخصص بپردازید، اما این ویزا و اقامت موقت قابل تمدید است , اگر آن را تمدید کردید می توانید اقامت دائم اسپانیا را به دست بیاورید تا آخر عمر در کشور اسپانیا زندگی کنید و به کار و فعالیت حرفه ای ورزشی بپردازید.

شرایط اخذ اقامت ورزشی

شرایط عمومی اخذ این نوع ویزا تفاوت چندانی با شرایط سایر انواع ویزا نداشته و تقریبا در تمام انواع ویزا یکسان است. یادگیری و تسلط شما به زبان اسپانیایی برای رسیدن به این هدف بسیار مهم است پس اگر قصد مهاجرت از طریق رشته ورزشی مورد علاقه خود را هرچه زودتر شروع به یادگیری این زبان کنید. زیرا در قانون اساسی کشور اسپانیا آمده است که همه شهروندان باید بتوانند به این زبان صحبت کنند، آن را بخوانند و بنویسند، اگر شما نتوانید به این زبان صحبت کنید، قطعا اسپانیا نیز نمی تواند شما را به عنوان شهروند خود قبول کنند و به شما اقامت در کشور اسپانیا را اعطا کنند. پس بهتر است، در طول اقامت خود علاوه بر این که ورزش فوتبال را دنبال می کنید، در یادگیری زبان اسپانیولی نیز کوشا باشید. همچنین به غیر از این که باید در تمرین ها فوتبال تلاش کنید و امتحانات را به خوبی پشت سر بگذارید، باید در پرداخت هزینه های مدرسه فوتبال که در آن مشغول یادگیری فوتبال هستید، دقیق باشید. زیرا اگر هزینه ها را به موقع نپردازید و در پرداخت آن ها تاخیر داشته باشید، آن مدرسه فوتبال چندان تمایلی برای ادامه فعالیت شما در آن جا نخواهد داشت ترجیح می دهد از ظرفیتی که دارد، استفاده کند تا افراد دیگری را پذیرش کند. اگر این شرایط ویژه را رعایت کنید، می توانید اقامت دائم کشور اسپانیا را به دست آورید و مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال داشته باشید.

مدرسه های فوتبال اسپانیا

اسپانیا مدرسه های فوتبال متعددی دارد شما می توانید بنا بر شرایط و امکانات خود یکی از این مدرسه ها را انتخاب کنید تا در آن ها به آموزش حرفه ای فوتبال بپردازید این چنین مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال داشته باشید،

در ادامه در مورد چند مدرسه و آکادمی فوتبال مشهور اسپانیا توضیح می دهیم

یکی از مدرسه های فوتبال که می توانید به آن بروید و این گونه مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال داشته باشید، مدرسه فوتبال باشگاه معروف رئال مادرید است. این مدرسه در پایتخت ۶ میلیون نفری اسپانیا یعنی شهر مادرید قرار دارد. باشگاه رئال مادرید چندین دوره قهرمان لیگ قهرمانان اروپا بوده و از سمت فیفا به عنوان بهترین باشگاه فوتبال دنیا انتخاب شده است. ستارگان بزرگی برای رئال مادرید بازی کرده اند و این باشگاه در کار تربیت بازیکنان سنین پایه بسیار حرفه ای عمل می کند. اگر بتوانید موفق به ورود به مدرسه فوتبال رئال مادرید شوید و تلاش بسیار داشته باشید، می توانید به راحتی از آینده حرفه ای فوتبال خود مطمئن باشید. آکادمی فوتبال رئال مادرید دارای سطح های مختلفی است، اگر حرفه ای هستید و میخواهید فوتبال را پیگیری کنید نگران نباشید، زیرا مدرسه فوتبال رئال مادرید از سطح پایه می تواند شما را به صورت حرفه ای آموزش دهد. این مدرسه از سن افراد ۷ سال تا ۱۷ سال را مورد پذیرش قرار می دهد. و با استفاده از مربی ها و استادان با تجربه افراد حرفه ای را پرورش می دهد اگر واقعا تبدیل به بازیکن های حرفه ای شوند، از آنها برای تیم فوتبال رئال مادرید استفاده می کند. این مدرسه فوتبال به سخت گیری معروف است از کسانی که در این آکادمی مشغول به یادگیری فوتبال هستند، انتظار دارد تا به دقت و جدیت این کار را پیگیری کنند.

مدرسه فوتبال بارسلونا

یکی دیگر از مدرسه های معروف و معتبر کشور اسپانیا مدرسه و آکادمی فوتبال بارسلونا است. اگر می خواهید مهاجرت به اسپانیا از طریق رشته ورزشی فوتبال را داشته باشید، باید بدانید مدرسه فوتبال بارسلونا یکی از بهترین انتخاب ها است. کمپ مدرسه فوتبال بارسلونا در شهر بارسلون و در استان کاتالونیا قرار دارد. مدرسه فوتبال بارسلونا نیز استاد ها و مربی های ویژه و کاملا حرفه ای دارد به افراد شرکت کننده در این مدرسه تکنیک های ویژه تیم بارسلونا را آموزش می دهند. اگر در مدرسه فوتبال بارسلونا پذیرفته شوید، می توانید امیدوار باشید، روزی در باشگاه هایی بازی کنید که فوق ستاره های فوتبال دنیا در آن باشگاه فوتبال بازی کرده اند. بازه سنی پذیرش آکادمی بارسلونا با رئال مادرید متفاوت است. در آکادمی بارسلونا افراد از ۱۱ سالگی می توانند پذیرش شوند تا ۱۸ سالگی در این مدرسه آموزش ببینند. اگر افراد در طی مدت آموزش پشتکار کافی داشته باشند، می توانند پس از ۱۸ سالگی جذب تیم باشگاه بارسلونا شوند، زیرا در این مدت آموزش های لازم را دیده اند و کاملا حرفه ای شده اند. باشگاه بارسلونا دوره های مختلفی را برگزار می کند یکی از پر متقاضی ترین دوره های این آکادمی فوتبال دوره بلند مدت ۱۰ ماه است از سپتامبر آغاز می شود و می توان با ثبت نام در این دوره مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال را تجربه کرد.

مدرسه فوتبال والنسیا

یکی دیگر از مدرسه های و آکادمی هایی که می توانید در آن آموزش فوتبال ببینید مدرسه فوتبال والنسیا است، با ثبت نام در این مدرسه می توانید مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال را داشته باشید. باشگاه والنسیا نیز یک از پر افتخار ترین باشگاه های اسپانیا در سطح جهان است که اقدام به آموزش و پرورش نوجوان های علاقه مند به فوتبال به صورت کاملا حرفه ای می کند.

 والنسیا مدرسه فوتبال

در این مدرسه مانند سایر آکادمی ها علاوه بر تکنیک های فوتبالی ویژه، بر روی مورد آمادگی جسمانی و تغذیه افراد نیز تمرکز می شود. برنامه هایی که مدرسه فوتبال والنسیا ارائه می دهد، در دو حالت است، یکی از این دوره ها ۵ ماه و دیگری ۱۰ ماهه است. شما می توانید انتخاب کنید که کدام یک از این ها را انتخاب می کنید. برای این که مدرسه های فوتبال کشور اسپانیا شما را پذیرش کنند و برای شما دعوت نامه بفرستند اینگونه بتوانید مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال را داشته باشید، باید شرایط ثبت نام در این مدرسه ها را دارا باشید.

شرایط ثبت نام در مدارس فوتبال

باید از نظر جسم و روح کاملا سالم بوده و آمادگی جسمانی بالایی داشته باشید، همچنین اگر می خواهید فوتبال از سطح بالاتر از سطح پایه آغاز کنید، باید فیلم های کوتاه چند دقیقه ای از مهارت های مختلفی را که دارید، ضبط کنید تا آنها را برای آکادمی فوتبال مورد نظر خود ارسال کنید.

مزایای مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال

این کار می تواند برای شما مزیت های فراوانی داشته باشد. اگر از همان سنین نوجوانی اقدام به مهاجرت به اسپانیا از طریق فوتبال کنید، می توانید تا قبل از ۲۰ سالگی اقامت دائمی کشور اسپانیا را به دست آوردید و همچنین ۵ سال پس از این که اقامت دائم در کشور اسپانیا را به دست آوردید می توانید پاسپورت اسپانیا را داشته باشید، در این صورت می توانید به بسیاری از کشورهای اروپایی سفر کنید و در آنجا اقامت داشته، بدون اینکه نیاز باشد وقت و هزینه ای برای اخذ ویزا صرف کنید. همچنین می توانید فوتبال را بسیار حرفه ای آموزش ببینید، آکادمی های آموزش فوتبال اسپانیا در دنیا دارای اعتبار فراوانی هستند که سابقه آموزش در ان ها می تواند به شما کمک کند تا به راحتی در باشگاه های مختلف جهان بازی کنید. برای اطلاع از روش های مهاجرت آسان به اسپانیا با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *