ناسیونالیداد و پاسپورت اسپانیا
ناسیونالیداد و پاسپورت اسپانیا
اخذ تابعیت کشور اسپانیا

ناسیونالیداد و پاسپورت اسپانیا داشتن ملیت اسپانیایی مختص کسانی است که در کشور اسپانیا متولد شده اند یا خارجی هایی که واجد شرایط بوده و مدارک مورد نیاز را دارا می باشند. اگر میخواهید درکشور  اسپانیا  یا هر کشور اروپایی دیگر زندگی و کار کنید یا اگر خانواده شما در کشور دیگری بوده و خودتان در اسپانیا بسر میبرید، و قصد دارید که خانواده خود را به اسپانیا بیاورید، اخذ شهروندی اسپانیا یا داشتن ملیت اسپانیایی اولین قدم برای شروع این پروسه می باشد.

روش های درخواست ناسیونالیداد و پاسپورت اسپانیا

برای تقاضای ملیت اسپانیایی می توانید به روشهای مختلفی با توجه به شرایط فردی خود این پروسه را آغاز کنید. اشکال مختلفی برای رسیدن به این هدف وجود دارد که دراین مقاله به  بررس دو روش خواهیم پرداخت. اخذ ملیت اسپانیایی از طریق اقامت اسپانیا اخذ ملیت اسپانیایی برای افرادی که جد آنها ملیت اسپانیایی داشته است مدارک مورد نیاز برای تقاضای اخذ ملیت کشور اسپانیا اگی شما واجد شرایط هستید، اولین قدم ارائه مدرک امتحان شهروندی CCSE و امتحان زبان اسپانیایی موسسه سروانتس DELE A2 می باشد. در صورتی که فرد تحصیلات دبیرستان خود را در اسپانیا گذرانده باشد نیازی به این مدارک نیست. لازم به ذکر است که هزینه امتحان شهروندی ۸۵ یورو و هزینه آزمون زبان ۱۲۸ یورو می باشد. ثبت نام این آزمون ها به شکل آنلاین اما امتحان حضوری می باشد.

زمان پروسه اخذ ملیت کشور اسپانیا

پروسه اخذ ملیت کشور اسپانیا ممکن است سال ها به طول بیانجامد، و اگر مراحل را درست و کامل رعایت نکرده باشید یا مدارکتان مشکلی داشته باشد، وقت و پول زیادی را از دست خواهید داد. به همین دلیل به شما توصیه میکنیم که قبل از شروع پروسه از کامل و دقیق بودن مدارک و تجربه وکیل که قرار است کارتان را به عهده بگیرد مطمئن شوید. به خاطر داشته باشید که قبل از شروع پروسه برای گرقتن شهروندی اسپانیا باید مدارکی را ارائه دهید که ثابت کند که در کشوراسپانیا اقامت قانونی داشته اید و زمان و مدت این سکونت بستگی به نوع اقامت که داشته اید دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *