چرا اسپانیا را به عنوان مقصد مهاجرت انتخاب کنیم

چرا اسپانیا را به عنوان مقصد مهاجرت انتخاب کنیم؟

بررسی کیفیت زندگی در اسپانیا با چند مورد بسیار مهم سنجیده می شود

  1.اقامت قانونی با شرایطی آسان و در حد اقل زمان

از طریق ویزای تمکن مالی یا ویزای طلایی یا خرید ملک میتوان به شکل کاملا قانونی ، شفاف و در کمترین زمان اقامت اسپانیا را به دست آورد. شما میتوانید از طریق اقامت بلند مدت فرصت های سرمایه گذاری و بازار اروپا را از نزدیک بررسی کرده و بدون ریسک کسب و کار و سرمایه گذاری در این کشور ها را انجام دهید.

اقامت قانونی با شرایط آسان و حداقل زمان
اقامت قانونی با شرایط آسان و حداقل زمان

۲.کیفیت زندگی

امنیت و آرامش: کشور اسپانیا دربین کشورهای اتحادیه اروپا کمترین نرخ جنایت را دارا میباشد،این کشور امنیت و آرامش و آزادی را به مهاجران هدیه میکند. بیمه پزشکی خصوصی:برای درخواست اقامت بلند مدت کشور اسپانیا داشتن بیمه خصوصی ضروری می باشد.قیمت این بیمه به نسبت پوشش آن بسیار مقرون به صرفه میباشد، داشتن بیمه مناسب در زمانی که نیازبه مراقبت پزشکی وجود دارد،ایجاد امنیت و آرامش فکری میکند.

کیفیت زندگی در اسپانیا
کیفیت زندگی در اسپانیا

۳.وسایل نقلیه عمومی

کشور اسپانیا از امکانات وسیعی در زمینه حمل و نقل عمومی برخوردار است ، شما میتوانید به راحتی و با هزینه ی اندک در داخل و خارج شهر سفر کنید.

وسایل نقیله عمومی
وسایل نقیله عمومی

۴.موقعیت جغرافیایی

موقعیت جغرافیایی اسپانیا به گونه ای است که شما میتوانید به راحتی و با هزینه کم به کشورهای اتحادیه اروپا و خارج آن سفر کنید و نیازی به برنامه ریزی بلند مدت ندارید.

موقعیت جغرافیایی
موقعیت جغرافیایی

۵.اقلیم و آب وهوا

از لحاظ شرایط اقلیمی و آب هوا، اسپانیا کشوری با آب و هوای معتدل و آفتابی یکی از خوش آب و هواترین کشورهای دنیا می باشد.

اقلیم آب و هوا
اقلیم آب و هوا

۶. مزایای تحصیلی

مدارس و دانشگاه های اسپانیا از سطح جهانی بالایی برخوردار بوده و مدارس و دانشگاه های دولتی مجانی هستند. اگر شما ملیت (پاسپورت)اسپانیایی داشته باشید ، میتوانید در تمای کشور های اتحادیه اروپا زندگی کنید،تحصیل کنید یا کار کنید. پیشنهاد مطالعه : برای اطلاع از نحوه اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا با ما همراه باشید. زندگی با کیقیت به معنی برآورده شدن نیاز های ضروری و مادی انسان نمی باشد.کیقیت زندگی یعنی توانایی و امکان وقت گذراندن با کسانی که دوستشان داریم یعنی زمانی که نیاز به خدمات درمانی داریم ،بیمه درمانی ما را حمایت کند یعنی توانایی سفر کردن بدون این که مجبور باشیم بهترین سال های عمرمان را صرف پس انداز کردن کنیم یعنی فرزندان ما بتوانند به راحتی یک کشور اروپایی را برای تحصیل انتخاب کنند بدون این که مجبور باشیم از لحظه ی تولدشان شروع به پس انداز کردن کنیم با اقامت در کشور اسپانیا از یک زندگی با کیفیت برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *