مهاجرت به اسپانیا

اسپانیا یکی از جذاب‌ترین مقصدها در غرب اروپا به حساب می‌آید که با ۸۰۰۰ کیلومتر ساحل، افراد زیادی در سراسر دنیا را شیفته خودش کرده است. در بین کشورهای اروپا، بسیاری اسپانیا را به واسطه داشتن اقتصاد با ثبات، هزینه‌های معقول برای زندگی، سیستم درمانی مثال‌زدنی و حتی داشتن هوای آفتابی در بیشتر روزهای سال، مقصدی عالی برای مهاجرت توصیف کرده‌اند. خوشبختانه راه‌های متنوعی برای دریافت اقامت اسپانیا وجود دارد و وکلای متخصص ما در وکیل‌لند آماده‌اند تا شما را در این مسیر همراهی کنند.

وکیل‌لند دپارتمان تخصصی مهاجرت موسسه اعتماد و اندیشه همراه شما در رسیدن به مقصد.

درخواست مشاوره رایگان

رزرو وقت مشاوره

جهت درخواست وقت مشاوره رایگان با تیم وکیل لند لطفا فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید.  چرا به اسپانیا مهاجرت کنیم؟!

  سفر به ۱۸۶ کشور بدون نیاز به ویزا

  اگرچه اسپانیا خودش مقصد بسیاری از افراد مشهور در جهان است اما به محض دریافت پاسپورت و حق شهروندی این کشور، میتوانید به ۱۸۶ کشور مختلف دنیا، از جمله تمام اتحادیه اروپا، بدون نیاز به ویزا سفر کنید و از سفرهای خود لذت ببرید.

  شرایط اقلیمی دلپذیر

  اروپا برای بسیاری به هوای ابری و طبیعت سبز شناخته میشود اما اسپانیا در کنار داشتن ویژگی های قاره سبز و طبیعت بکر، سواحل زیاد، آب و هوای دلپذیر  و آفتابی دلچسب را هم دارد تا هر سلیقه ای را پوشش دهد.

  فرهنگ و تاریخ غنی

  تاریخ غنی این کشور، فرهنگ و آداب و رسوم دوست داشتنی را به اسپانیا اضافه کرده است. رقص و پایکوبی عضو جداناشدنی از مردم اسپانیا است و از نظر تاریخی، یونسکو اسپانیا را دومین کشور دارای میراث تاریخی نامگذاری کرده است.

  سیستم درمانی فوق العاده

  سیستم درمانی در کشور مقصد برای ما ایرانیان و عادتهایی که داریم، همیشه چالش بوده اما سیستم بهداشتی درمانی اسپانیا جزو بهترینها در اروپا است و هر نیازی که داشته باشید را با هزینه معقول برآورده میکند.

  امید به زندگی بالا

  نرخ امید به زندگی شاخص خوبی برای سرزنده و پویا بودن جامعه است. داشتن آب و هوای مناسب و فرهنگی که فقط به فکر کار کردن نیست در کنار اقتصاد قوی، نرخ امید به زندگی در این کشور را حسابی بالا برده است.

  کشوری ارزان برای زندگی

  از اجاره خانه گرفته تا هزینههای خورد و خوراک، همگی نسبت به کشورهای دیگر غرب اروپا، ارزانتر و معقولتر است. قطعا هزینههای زندگی شهر به شهر فرق میکند اما در مجموع، اسپانیا جزو ارزانترینهای اروپاست.

  روش های مهاجرت به اسپانیا

  گام به گام تا دریافت ویزای اسپانیا

   

  ۱    تکمیل فرم های ارزیابی

  ۲    مشاوره رایگان کارشناس وکیل‌لند

  ۳    تنظیم قرارداد و بررسی مجدد

  ۴    بررسی مدارک و تکمیل آن‌ها

  ۵    پذیرش وقت سفارت و دریافت ویزا

  ۶    خرید بلیط و سفر به سرزمین ماتادورها!

  مراحل اخذ پاسپورت اسپانیا

  ۱    مشاوره رایگان با کارشناس وکیل لند

  ۲    عقد قرارداد و ارائه مدارک

  ۳    دریافت وقت سفارت و پروسه های امنیتی

  ۴    پرداخت مبالغ مورد نیاز

  ۵    پیگیری مشاوران و در جریان گذاشتن شما از روند پروسه

  ۶    اخذ اقامت و خرید بلیط سفر به اسپانیا

  ثبت درخواست مشاوره

  جهت ارتباط با کارشناسان متخصص اقامت اسپانیا اطلاعات تماس خود را وارد کنید. در کمترین زمان کنار شما هستیم

  ۰۲۱-۲۵۹۶۳   نظرات مراجعه کنندگان

   من با اعتماد کامل به مجموعه وکیل لند و با استفاده از سال ها تجربه و دقت عمل کادر مشاورین و وکلای مهاجرتی این مجموعه، در مدت زمان کوتاهی موفق به دریافت اقامت تمکن مالی برای خودم و خانواده م شدم.

   احسان احسانجو

   سوالات متداول

   پاسخ به سوالات پر تکرار را اینجا بخوانید

   سریعترین راه برای مهاجرت به اسپانیا بستگی به وضعیت و شرایط شما داره. اما مثل مهاجرت به هر کشور دیگهای، سریعترین رو میشه اقامت تحصیلی برشمرد.

   به طور کلی بین ۶ تا ۸ سال زمان میبره تا بتونید پاسپورت اسپانیا رو دریافت کنید. اما قبل از اون و در ۴ سال اول زندگی در اسپانیا، میتونید اقامت دائم اسپانیا رو دریافت کنید.

   به طور کلی هیچ یک از انواع اقامت اسپانیا نیاز به مدرک زبان نداره.

   قطعا این مورد به شهری که انتخاب کردید و سبک زندگی شما برمیگرده. اما برای همه این موارد میشه هزینهای در حدود ۲۱۰۰ یورو به صورت میانگین برشمرد که ممکنه شما با کمتر از این هم بتونید شروع کنید و یا ممکنه با سبک زندگی که دارید، بیشتر از این هم هزینه کنید.

   با توجه به روشی که برای مهاجرت انتخاب میکنید، تمکن مالی متفاوت خواهد بود. اما اگر به دنبال راهی برای مهاجرت بدون تمکن مالی هستید، باید به دنبال مهاجرت به شیوه جاب آفر باشید.

   با ۴ سال زندگی کردن و پرداخت مالیات در اسپانیا، میتونید اقامت دائم این کشور رو دریافت کنید.