مهاجرت به کشورهای دیگر برای به دست آوردن شغل، تحصیل یا زندگی بهتر، نیاز به برنامه‌ریزی و مشاوره دارد. یکی از مهمترین مراحل در مهاجرت به اسپانیا استفاده از خدمات وکالت است.

وکیلان مهاجرتی می‌توانند به شما کمک کنند تا از طریق راه‌های قانونی مهاجرت کنید. با این حال، هزینه‌های وکالت می‌تواند برای بسیاری از مهاجران یک مصرف بسیار بالا باشد.

در این مقاله، هزینه‌های مشاوره وکیل برای مهاجرت به اسپانیا را بررسی می‌کنیم و نحوه تعیین هزینه‌های وکیل در مهاجرت به اسپانیا را توضیح می‌دهیم.

برای دریافت مشاوره در زمینه های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری، لطفا فرم رزرو وقت مشاوره را پرکنید.

هزینه وکیل مهاجرت به اسپانیا:

هزینه وکیل مهاجرتی به اسپانیا

مانند بسیاری از موارد دیگر در زندگی، شما همان چیزی را دریافت می کنید که برای آن هزینه می کنید. با این حال در این مورد، امروزه صدها وکیل مهاجرتی وجود دارند که خدمات خود را با قیمتی بسیار پایین تر از رقبای خود ارائه می دهند که به آنها کمک می کند تا مشتریان بیشتری داشته باشند؛ از طرفی به این نکته دقت کنید که هرچه مشتریان بیشتری داشته باشند، کمتر می توانند به هر یک از آنها توجه کنند.

به هر حال، هزینه وکیل مهاجرت به اسپانیا نیز جزء مواردی است که باید به آن توجه کافی داشته باشید؛ به طوری که متناسب با خدماتی که قرار است دریافت کنید، هزینه مناسب و معقولی را بپردازید.

نحوه تعیین هزینه‌های وکیل در مهاجرت به اسپانیا:

نحوه تعیین هزینه‌های وکیل در مهاجرت به اسپانیا

یک وکیل مهاجرت حاذق باید شما را از تمامی مراحل حقوقی مطلع کند؛ تا شما یک فرایند مهاجرت بدون استرس داشته باشید. بنابراین هماهنگی های لازم برای انجام معاملات بوروکراسی اسپانیا را، برنامه ریزی می کند و تا مرحله دریافت ویزای درخواست داده شده همراه شما است.

یک وکیل مهاجرت خوب باید به طور مداوم در جریان تغییرات قانون و مقررات (به ویژه مقررات محلی) قرار گیرد و با مقاماتی که اجازه اقامت می دهند و درخواست های ارسال شده را بررسی می کنند، در تماس باشد. داشتن وکیل مهاجرت، روند درخواست ویزا و اجازه اقامت را ساده می کند.

مشاوره در مورد انواع ویزای اسپانیا:

مشاوره در مورد انواع ویزای اسپانیا

• ویزای طلایی:

با این ویزا اجازه اقامت برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در اسپانیا هستند ممکن می شود.

• ویزای غیر سودآور:

اگر می خواهید در اسپانیا زندگی کنید، اما کارفرمایی ندارید که شما را استخدام کند، می توانید ویزای غیر سودآور دریافت کنید. مشاوران مهاجرت به شما کمک می کنند تا تمام کارهای اداری مورد نیاز برای دریافت ویزای غیر سودآور خود را انجام دهید.

• ویزای کارآفرین یا استارت آپ:

وکیل مهاجرت با مطالعه پرونده شما، قادر خواهد بود متناسب با نوع کسب و کاری که به دنبال ان هستید راه حل مناسبی را به شما ارائه دهند تا تمام مراحل اداری طی شود و شما به نتیجه ی مطلوب برسید.

• مجوزهای کاری و ویزای کار با صلاحیت بالا:

برای اینکه بتوانید در اسپانیا کار کنید، می توانید برای ویزای کار با صلاحیت بالا درخواست دهید که به شما اجازه می دهد اجازه اقامت دریافت کنید و بتوانید در این کشور زندگی و کار کنید.

مشاوره در مورد مالیات:

مشاوره در مورد مالیات

زماتی که در اسپانیا زندگی و کار کنید، ملزم به پرداخت مالیات خواهید بود. مشاوران مهاجرت و مالیات می توانند با مطالعه پرونده شما و ارائه راه حلی که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد و بار مالیاتی را کاهش می دهد، به شما کمک کنند.

اساسی ترین مالیاتی که مهاجران خارجی باید در اسپانیا بپردازند مالیات بر درآمد است. یک مشاور مالیاتی مهاجرت می تواند به کاهش میزان مالیاتی که باید بپردازید کمک کند.

علاوه بر آن، هنگام خرید ملک در اسپانیا، مشمول ۳ مالیات مختلف خواهید شد. یک مشاور مالیاتی می تواند به کاهش مقدار پولی که باید هنگام خرید ملک پرداخت کنید کمک کند.

مشاوره در کسب و کار و سرمایه گذاری:

اگر شما در حال راه اندازی کسب و کار در کشوراسپانیا هستید، یک وکیل مهاجرت می تواند به شما در دریافت ویزای مناسب کمک کند. اما، جدای از آن، یک مشاور مهاجرتی خوب نیز باید بتواند زمانی که شما به دنبال راه اندازی کسب و کار خود هستید، با ارائه دانش خود از بازار کسب و کار در اسپانیا به شما کمک کند.

مشاوره در زمینه دریافت مجوز اقامت برای شهروندان اروپایی:

شهروندان اتحادیه اروپا هنگام مهاجرت به اسپانیا نیازی به ویزا ندارند. با این وجود، افرادی که از اتحادیه اروپا به اسپانیا مهاجرت می کنند، به گواهی اقامت نیاز دارند.

حتی با وجود اینکه فرآیند دریافت گواهی اقامت واقعاً ساده است، یک وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک کند تا اطمینان حاصل کنید که تمام شرایط را برای شما فراهم کرده و تمام مدارک مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر بخوانید : اقامت اسپانیا از طریق ازدواج

معیارهای انتخاب وکیل:

معیارهای انتخاب وکیل

ارتباط با وکیل می تواند شما را به سادگی راهنمایی کند و همه مشکلات را حل می کند. در صورت نیاز به توضیحات، مستندات یا اطلاعاتی در مورد فرآیند، آن را از وکیل خود دریافت خواهید کرد که به عنوان یک کارشناس مهاجرت از روند و مقامات مربوطه اطلاع دارد.

آیا هر وکیل مهاجرتی انتخاب خوبی خواهد بود؟ آیا اولین نتیجه گوگل تصمیم درستی است؟ خیر. مسائل زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. انتخاب یک وکیل مهاجرت خوب و حاذق ممکن است بیشتر از آنچه که فکر می کنید برای شما وقت گیر باشد، به خصوص اگر می خواهید از مشکلات قانونی و درخواست های رد شده جلوگیری کنید.

۶نکته برای انتخاب وکیل در مهاجرت به اسپانیا:

7نکته برای انتخاب وکیل در مهاجرت به اسپانی

به همین دلیل ۶ نکته را برای شما آورده ایم که به شما در تصمیم گیری درست در انتخاب وکیل کمک می کند.

• امکان استفاده از مشاوره رایگان محدود
• گستره دانش وکیل انتخابی
• از دوستان یا سایر مهاجران بپرسید.
• هزینه مشاوره
• اعتبار شرکت حقوقی را بررسی کنید
• وکیل یا نماینده اداری، کدام یک بهتر است؟

استفاده از مشاوره رایگان محدود:

بدون شک یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کرد. این است که وقتی شروع به جستجوی اطلاعات مناسب برای نقل مکان به کشور دیگری می کنید، همه چیز می تواند کمی پیچیده شود. مانند قوانین پیچیده و زیاد، تنوع ویزاها… این که کدام یک برای شما مناسب است باید پاسخ مناسبی برای آن بیابید.

به همین دلیل است که داشتن مشاوره اولیه برای درک اینکه قانون مهاجرت اسپانیا چگونه است و چه گزینه هایی برای اقامت با خانواده خود در اسپانیا دارید بسیار مفید است.

بسیاری از وکلا اولین مشاوره را کاملاً رایگان ارائه می دهند. در اکثر موارد، سیستم مشاوره رایگان یک استراتژی بازاریابی است که برخی مجموعه های مهاجرتی یا برخی وکیل ها برای جذب مشتری در نظر می گیرند.

اگر می خواهید یک مکالمه ۱۰ دقیقه ای با وکیلی داشته باشید که فقط به شما پاسخ های کلی بدهد این مکالمه را ادامه دهید و دفتری را انتخاب کنید که مشاوره رایگان ارائه می دهد.

با این حال، اگر آنچه شما به دنبال آن هستید این است که بفهمید با توجه به موقعیت خاص خود چه گزینه هایی دارید یا مراحل دقیق برای دریافت مجوز اقامت شما چیست. پرداخت هزینه وکیل مهاجرت به اسپانیا الزامی خواهد بود.

گستره دانش وکیل انتخابی:

گستره دانش وکیل انتخابی

یک قدم مهم که همیشه باید قبل از انتخاب یک شرکت حقوقی مهاجرت بردارید این است که بدانید آیا آنها فقط در زمینه مهاجرت تخصص دارند یا در سایر زمینه های قانون اسپانیا نیز خدمات ارائه می دهند.

چرا این موضوع اینقدر مهم است؟ زیرا در بیشتر موارد، شما به چیزی بیش از دریافت ویزا نیاز خواهید داشت. شاید بخواهید شرکت خود را راه اندازی کنید. یا شاید بخواهید وضعیت مالیاتی خود را به عنوان یک خارجی در اسپانیا درک کنید و مشخص کنید که پس از اقامت در این کشور چه مالیات هایی را باید بپردازید

علاوه بر این، به عنوان مثال مجوزهایی مانند ویزای طلایی وجود دارد که نیاز به خرید ملک دارد. غیرقابل انکار است که اگر وکیل مهاجرت شما علاوه بر کمک به اخذ اقامت، بتواند به شما در مدیریت کل معامله ملک نیز کمک کند، امنیت بسیار بیشتری خوهید داشت .

بنابراین، داشتن تجربه تیمی که یک راه حل کامل ارائه می دهد، برای پوشش تمام نیازهای قانونی که شما به عنوان یک خارجی مقیم اسپانیا نیاز خواهید داشت، ضروری است.

از دوستان و سایر مهاجران بپرسید:

از دوستان و سایر مهاجران بپرسید

شکی نیست که کسانی که می توانند نظر واقعی و مفید تری در مورد خدمات ارائه شده توسط یک شرکت خاص به شما بدهند، نزدیک ترین افراد به شما هستند.

هزینه مشاوره :

هزینه مشاوره وکیل مهاجرتی اسپانیا ممکن است بسته به سابقه و تجربه وکیل، کاربردی بودن تخصص وکیل، شهر و کشوری که مهاجرت به آن در دست است و غیره، متفاوت باشد.

با این حال، هزینه مشاوره وکیل مهاجرتی اسپانیا به طور معمول بالاتر از متوسط ​​هزینه‌ی مشاوره از وکلا در سایر کشورهاست. این ممکن است به دلیل پیچیدگی فرآیند مهاجرت به اسپانیا و همچنین عدم وجود یک فرایند رسمی و مشخص برای مهاجرت باشد.

برای مثال، وکلای مهاجرتی می‌توانند هزینه‌های خود را بر اساس کارهای مختلفی مانند مشاوره در مورد راه‌های مهاجرت، تهیه مدارک، ارائه مدارک به مقامات مربوطه، ردیابی وضعیت پرونده‌ی شما و غیره محاسبه کنند.

قبل از انتخاب وکیل مهاجرتی برای اسپانیا، بهتر است با او در مورد هزینه‌های خدماتش مشاوره و توافق کنید تا از پیش بینی و بودجه‌بندی مناسب برای این فرآیند استفاده کنید.

اعتبار شرکت حقوقی را بررسی کنید:

سال ها پیش، تنها راهی که داشتیم برای بررسی قابل اعتماد بودن یا نبودن یک مجموعه مهاجرت این بود که از دوستان یا آشنایان درباره تجربیاتشان بپرسیم.
با این حال، این روش محدودیت های زیادی را به همراه داشت. اول از همه، بعید بود کسی را ملاقات کنید که با آن شرکت خاص ارتباط داشته باشد. دوم، شاید یک مورد خاص به اندازه کافی برای نتیجه گیری مهم نبود.

اما امروز دیگر مشکلی نیست. پلتفرم ‌های آنلاین زیادی وجود دارد که می‌توانیم به نظرات مشتریان گذشته به راحتی دسترسی داشته باشیم.
وکیل یا نماینده اداری،کدام بهتر است

وکیل یا نماینده اداری، کدام یک بهتر است؟

وکیل یا نماینده اداری، کدام یک بهتر است

اگرچه یک نماینده اداری می تواند درخواست ویزای شما را مانند یک وکیل پردازش کند، اما ممکن است این گزینه پیشنهاد مفیدی نباشد؛ زیرا وظیفه یک نماینده ی اداری پس از ارسال پرونده درخواست به کنسولگری اسپانیا در کشور مبدا یا اداره مهاجرت مربوطه پایان می یابد.

مشکل در صورتی ایجاد می شود که در خواست ارائه شده رد شود. چیزی که قطعا بارها اتفاق می افتد.در این مواقع وکیل با توجه به تجربیات خود پرونده ی شما را پی گیری می کند تا به نتیجه مد نظر برساند.

بیشتر بخوانید: اقامت اسپانیا با ثبت شرکت

وکیل لند: امور تخصصی مهاجرت و اقامت:

کارشناسان وکیل لند

آنچه واضح است، این است که افراد عادی اطلاعات بسیار محدودی در رابطه با مهاجرت به سایر کشورها و قوانین مربوط به آنها دارند و برای کسب اطلاعات مناسب که به احتمال زیاد گپی هایی نیز خواهد داشت، باید زمان زیادی صرف کنند. پیشنهاد ما استفاده از مشاوره مجموعه های مهاجرتی می باشد.

وکیل لند با بهره گیری از متخصصان مجرب و کاملا آگاه به مسائل حقوقی و قوانین مهاجرت، می تواند با کم ترین هزینه وکیل مهاجرت به اسپانیا به شما در داشتن یک تجربه عالی کمک کند. فرصت را از دست ندهید و با ما تماس بگیرید تا شما را از میزان آمادگی تان برای مهاجرت به اسپانیا آگاه نماییم.

 ما همواره در خدمت شما هستیم : ۰۲۱۲۵۹۶۳

یکی از ویژگیهای متمایز کننده وکیل لند همراهی متقاضی تا پایان کار می باشد، ما از شروع تصمیم گیری برای مهاجرت تا زمانی که به شهر مقصد می رسید در کنارتان هستیم.ما در تیم وکیل لند با خدماتی مثل دریافت وقت سفارت، اخذ اقامت، پذیرش تحصیلی، اقامت از طریق سرمایه گذاری، ویزا جاب آفر، ویزا استارت آپ و… در خدمت شما هستیم.

برای دریافت مشاوره در زمینه های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری، لطفا فرم رزرو وقت مشاوره را پرکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *